Catalogul online

                                             Dragi părinţi

            Pentru a avea o situaţie corectă şi la zi a rezultatelor fiului/ fiicei dumneavoastră la învăţătură, vă rugăm să accesaţi catalogul on-line cu datele de user şi parola ce le-aţi primit prin SMS din partea unităţii de învăţământ. Dacă din unele motive, nu mai deţineţi aceste date de logare, vă rugăm să le solicitaţi prin formularul de mai jos. Numărul de telefon pe care doriţi să vă trimitem datele de logare, trebuie să fie cel cu care sunteţi înregistrat(ă) în aplicaţie. Pentru orice altă problemă legată de această aplicaţie, vă stăm la dispoziţie la numărul de telefon 0730619139.  

           Vă mulţumim pentru colaborare!

                                                   Echipa "Şcoala Recea"                                                        Catalogul on-line este implementat cu ajutorul Primăriei şi Consiliului Local Recea.